У п'ятницю, 15 лютого, військовослужбовців Гайка Хачатряна та Богдана Сака з Горохівської громади посмертно відзначено орденами «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці громади.

Рідним загиблих військoвих вручили нагороди, відпoвіднo дo Указу Президента України Вoлoдимира Зеленськoгo «Прo відзначення державними нагoрoдами», за oсoбисту мужність і самoвіддані дії, виявлені в захисті державнoгo суверенітету та теритoріальнoї ціліснoсті України, вірність військoвій присязі.

Життя Богдана Сака з с.Лемешів обірвалося 27 січня 2023 року, в результаті здійснення противником артилерійського обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області.

Гайк Хачатрян з с. Мирків загинув 26 квітня 2023 року внаслідок прямого попадання ворожої міни в окоп поблизу населеного пункту Ямпіль Лиманського району Донецької області.

«Жодні слова не можуть полегшити горе родин, бо такі болючі втрати – це непереборний глибокий сум, який залишається в серці назавжди, об'єднавши не лише рідних та близьких, а й усю громаду в спільному відчутті втрати. Боляче бачити, як батьки, діти, дружини отримують нагороди загиблих. Зі свого боку зробимо все, щоб підтримати сім'ї військових та допомогти їм у всіх питаннях», – зазначили очільники громади.Фото: Горохівська міська рада