У червні ще сім автобусів MAN A21 екологічного стандарту Євро-5 вийдуть на міські автобусні маршрути.

Про це у понеділок,  14 червня, повідомив на своїй сторінці у фейсбуці міський голова Луцька Ігор Поліщук,  пише офіційний сайт Луцької міської ради.

«Це ще один крок до реалізації задекларованої міським головою програми «Луцьк без маршруток», – йдеться у дописі на сайті міськради.

Нагадаємо, шість автобусів MAN A21, які працюють на метані, наприкінці квітня виїхали на міський маршрут № 32 «Вересневе – с.Липини». Ще два такі автобуси працювали на маршруті № 23А «с. Рованці (церква) – Адреналін Сіті». Але вже у травні тимчасовий перевізник ТОВ «БЕСТ ЛЕНАД ГРУП», посилаючись на збитковість, відмовився обслуговувати маршрут №23а.

Також нагадаємо, 7 квітня 2021 року Громадське Інтерактивне Телебачення повідомило, що у Луцьку призначили тимчасового перевізника на два маршрути – №32 і №23. Ним стало ТОВ «БЕСТ ЛЕНАД ГРУП». Після оприлюднення ГІТом інформації про російського керівника ця фірма змінила реєстраційні документи. Громадянка Росії Надія Катаєва уже не має частки у статутному фонді (мала 1%) і не очолює ТОВ «БЕСТ ЛЕНАД ГРУП».

Наприкінці квітня Луцький міський голова Ігор Поліщук заявив, що міськарада розглядає можливість придбання таких автобусів на Луцьке підприємство електротранспорту.