Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Заступник радника з національної безпеки США Даліп Сінгх заявив, що у Сполучених Штатів є можливість більше розширити санкції проти Росії
Про це з посиланням на CNN пише «Європейська правда».
"Ми можемо розширити наші санкції. Вжити заходів, вжити санкцій, які ми вже застосували, застосувати їх проти більшої кількості цілей. Застосувати їх до більшої кількості секторів", – сказав він.
"Більше банків, більше секторів, яких ми не торкнулися", – уточнив Сінгх.
На запитання, що може потрапити під санкції, Сінгх відповів:
"Ну, головні висоти російської економіки. В основному це стосується нафти та газу, але є й інші галузі. Я не хочу їх уточнювати, але думаю, путін знає, про що йдеться".
Сінгх описав вплив санкцій з боку США та союзників на російську економіку, заявивши, що вони спонукали путіна вжити "відчайдушних заходів".
"Він самоізолює свою економіку. Зараз Росія швидко рухається до радянського рівня життя 1980-х років. Вона дивиться в економічну прірву, і це є результатом вибору путіна, і я бачу з його реакції, куди вона прямує", – сказав Сінгх.
"Це війна Путіна. Це санкції путіна, і це труднощі путіна, які він покладає на російський народ", – додав він.
Нагадаємо, у неділю, 20 березня, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, що наступного тижня проти росії, яка напала на Україну, введуть нові санкції.
«Потрібні нові санкції, і вони будуть вже наступного тижня. Окремий напрям нашої роботи у ці дні - це виштовхування тих міжнародних компаній з Росії, які ще не зрозуміли, що їм потрібно піти. Це не лише якісь продуктові компанії (Nestle, Danone), а й точкові компанії, без яких Росія не зможе робити свої ракети. Деякі на нас ображаються, що ми чинимо на них тиск, але зараз не час ображатися. Час робити вибір. Ти на стороні добра, чи на стороні зла», – сказав Кулеба.
За словами міністра, він надсилає своїм колегам список конкретних санкцій, які потрібні Україні.
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі