Ексочільник СБУ Харківщини Роман Дудін звернувся до президента Володимира Зеленського.

Дудін записав відеозвернення, у якому стверджує, що президента ввели в оману, а тому пропонує повернути його на посаду. Якщо це відбудеться, він гарантує: за пів року це буде одна з найкращих спецслужб європейського, американського зразка.

"Пане президенте, я думаю той факт, що стосовно діяльності Харківського управління СБУ, що вас вели в оману, вам вже зрозуміло. Це вже зрозщуміло всім. Той колосальний результат, який дало це управління, не дав ніхто в цій країні.Те як готувалося це управління до війни - воно зробило все, що могло, і навіть трішки більше. У мене до вас є пропозиція - коли вам остогидне, що вам розповідають якісь байки, коли вам остогидне, що вам приносять якісь кольорові схеми, реалізація яких згодом викликає суспільний негативний резонанс, коли буде необхідно просто зробити роботу, віддайте мені Службу. Я вам гарантую, що за місяць вона буде працювати як швейцарський годинник, за три місяці - кількість російської агентури зменшиться на 80%, за шість місяців - це буде одна з найкращих спецслужб європейського, американського зразка, яка буде працювати і приносити результат. З єдиним проханням, що кадрова політика буде виконуватися мною особисто, а не через секретаршу. Є робота і є відповідальність за цю роботу. Я вам прилюдно кажу, що в день перемоги рапорт на моє звільнення буде лежати у вас на столі", – закликав Дудін. 

Нагадаємо, 29 травня президент України Володимир Зеленський звільнив Романа Дудіна з посади керівника управління СБУ у Харківській області.

"Армія, поліція, мер Харкова, обласна державна адміністрація – всі дійсно працюють на перемогу і роблять це дуже ефективно. На жаль, цього не скажеш про місцеве керівництво по лінії Служби безпеки України. Я приїхав. Розібрався. Звільнив очільника СБУ області. За те, що не працював на захист міста з перших днів повномасштабної війни, а думав тільки про себе особисто. Які мотиви – правоохоронці з'ясують", – заявив тоді Зеленський.

Тепер Дудін стверджує, що все було з точністю до навпаки.