Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Школу у селі Гаразджа потрібно добудовувати або звести нову.
Такий висновок зробили заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь та керівниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанна Скороход після робочої поїздки у Піддубцівський старостинський округ, йдеться на сайті Підгайцівської громади.
У школу села Гаразджа посадовців запросила ініціативна група місцевих мешканців на чолі із директоркою Світланою Василевською. Педагоги бідкались, що в школі, де навчається понад 100 учнів і найближчі роки, за демографічними показниками, кількість учнів збільшиться, бракує площі для облаштування нових класів. Приміщення школи ледь поміщає дітей, а село розростається, на дачних масивах оселяється все більше нових сімей.
Директорка розповіла, що навчання в школі відбувається у дві зміни – 1-4 класи мають уроки до обіду, 5-9 – пізніше. Столи у їдальні накривають 6 разів, тричі для учнів першої зміни, тричі для дітей, які навчаються у другу зміну. Інакше організувати харчування 100 дітей поки з одним прийомом їжі у стінах школи не виходить.
Шкільну бібліотеку, розмістили у підсобному приміщенні площею у кілька квадратних метрів. Аби усі книги розмістити у тісненькому приміщенні, стелажі поставили у два поверхи та закріпили для безпеки відвідувачів.
Попри все, помітно, що колектив школи – однодумці, мислять позитивно та зуміли навіть у таких умовах організувати дружній простір для учнів школи.
У 2012 році педколективу дали надію на позитивні зміни, виготовили проєктно-кошторисну документацію та заклали фундамент нового корпусу школи. Однак далі перекриття підвального приміщення справа не пішла – закінчились кошти. Нині фундамент заростає бур’яном та самосійними деревами.
Зі слів Леоніда Гроголя, територія школи – величезна, дозволяє тут розмістити і нову школу, і облаштувати сучасний спортивний майданчик, а територію старої школи, з часом, можна було б віддати під дитсадок.
«Порадившись із Жанною Калениківною, вирішили почати з малого – ініціювати виготовлення проєкту нової школи, прорахувати кошторис на будівництво та шукати кошти, які можна залучити на будівництво», – підсумував заступник Підгайцівського сільського голови.
©2024 uaGit
Коментарі