Громадський активіст із Володимира-Волинського Андрій Кандиба показав, як фірма, пов’язана із депутатом Луцької міської ради від партії «За майбутнє» Андрієм Разумовським, протягом двох місяців не може завершити ремонт пішохідної доріжки біля школи №5.

Володимирчанин зняв порівняльне відео, як укладають тротуарну плитку працівники ТзОВ «Бетон брук сервіс», підконтрольного депутату Луцькради, і місцевого підприємця.

«Нагадаю, що луцьку фірму почав пропихати ще весною місцевий депутат, хвальоний народним депутатом – урбаніст міста, котрий, за його ж словами, відмінив оголошений тоді тендер на роботи із ремонту тротуару по вул. Луцькій, біля ЗОШ №5, бо побачив там корупцію!!! В наступному тендері просунули хлопці «своїх», тих, що вболівають «За майбутне», але, судячи з усього – майбутнє в них теж виключно своє», – йдеться у дописі громадського активіста.

За словами місцевого депутата, доріжку обіцяли облаштувати ще до початку навчального року.

«Прошу звернути увагу, що луцька фірма приступила до ремонту доріжки понад два місяці тому, і на сьогодні роботи зупинені з невідомих причин, доріжка розбомблена, а працівниками і не «пахне». Звертаємо увагу на шалений дизайн бруківки, якість виконаних робіт, темпи виконання та те, що отримали діти до нового навчального року... В другій частині цього ж відео, робота в цей же день і час, місцевого підприємця, що приступив до виконання робіт близько двох тижнів тому, і роботи практично завершуються...» – пише Андрій Кандиба.

Він звертається до депутатів Володимир-Волинської міської ради:

«Висновки робіть самі. Моя суб'єктивна думка така: заїзджим, корумпованим чиновникам та фірмам, не місце у нашій громаді кишеньковим фірмам цих тимчасових політичних осіб».