Луцька «Волинь» у 8-му турі чемпіонату країни з футболу в першій лізі перемогла на виїзді команду «Олімпік» (Донецьк) з рахунком 2:1.

Матч відбувся в понеділок, 13 вересня, в Києві на стадіоні НТК ім. Віктора Баннікова.

Волиняни відкрили рахунок вже на 10-й хвилині матчу: Богдан Кобзар замкнув простріл з лівого флангу.

Через дві хвилині Сіаваш Хагназарі, який був активним у цій грі, закинув «за комірець» голкіперу господарів майже з центру поля.

На 19-й хвилині арбітр призначив сумнівний пенальті у ворота гостей: Артем Цурупін майже на лицьовій лінії упав під час боротьби Олександром Черновим.

Одинадцятиметровий реалізував Іван Білий. Віталій Неділько хоч і вгадав напрямок удару, проте відбити м’яча не зумів – 1:2 на користь «Волині».

Далі гра проходила за явної переваги «червоно-білих», проте рахунок на табло до фінального свистка не змінився.

Після цього матчу Волинь із 10 заліковими балами посідає в турнірній таблиці 8-ме місце. Лідирує «Металіст». У нього після 8 турів 8 перемог і 24 очки. На другому місці із 19 очками «Кривбас» із Кривого Рогу.