Сьогодні, 9 вересня, близько 18-ї години на одній із транспортних розв’язок Луцька сталась ДТП — зіткнулись два легковики
29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників
Печерський районний суд м. Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишніх міністра закордонних справ та міністра юстиції України, яких підозрюють у державній зраді (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 КК України).
Про це повідомляє Офіс генерального прокурора України.
За даними слідства, у квітні 2010 року підозрювані за попередньою змовою групою осіб з колишніми президентом та прем'єр-міністром, діючи на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній та економічній безпеці України, в порушення Конституції України, Закону України «Про міжнародні договори України», без фактичного розгляду проєкту Угоди між Україною та російською федерацією з питань перебування Чорноморського флоту рФ на території нашої держави заінтересованими органами та проведення обов’язкової правової експертизи, погодили її без зауважень.
Внаслідок таких дій у квітні 2010 року було підписано та ратифіковано Угоду, якою на 25 років продовжено строк перебування Чорноморського флоту рФ на території України.
Це створило сприятливі умови для подальшого переоснащення та модернізації озброєння Чорноморського флоту російської Федерації, а також його збільшення на території АР Крим та м. Севастополя, замість виведення з України.
Наразі підозрювані переховуються від органів досудового розслідування за межами території України та оголошені у розшук. Вказане рішення суду надає можливість стороні обвинувачення ініціювати процедуру їх екстрадиції.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Державного бюро розслідувань.
Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України у квітні 2010 року очолював Костянтин Грищенко, а Міністерство Юстиції України – Олександр Лавринович.
Також нагадаємо, у липні 2021 року Служба безпеки України викликала на допит 5 народних депутатів у так званій справі «Харківських угод».
Наступний допис
©2024 uaGit
Коментарі