Під час об’єднувальної зустрічі представників місцевого самоврядування Волинської області, яка відбулася у Луцьку, лідер партії «За майбутнє» Ігор Палиця заявив, що рейтинги партії сьогодні низькі через те, що, мовляв, її представники говорять людям правду.

Про це повідомляє ІА «Волинські новини».

«Ми хотіли показати, що ми господарі на своїй землі і знаємо, як змінити країну, знаємо, що треба змінити. Що ми не хабарники і хочемо, щоб ми стали самодостатніми. За результатами місцевих виборів у всій Україні ми зайняли четверте місце. Сьогодні нам показують рейтинги, де значні відсотки набирають Ляшко, Смешко, Гройсман. Але я скажу наступне: якби ми теж не мали совісті, як її не має Смешко, Ляшко чи Гройсман, і розказували казки, які неможливо втілити в життя, нам би теж малювали якісь відсотки. Та я впевнений: коли прийде час і будуть вибори, ми підемо до людей і казатимемо, що ми вміємо, розповідатимемо наше бачення і що ми будемо робити», – заявив Палиця.

Нагадаємо, народний депутат України Ігор Палиця посів 9-те місце у рейтингу політиків-брехунів України, який щорічно укладає команда VoxCheck.

 У 2020 році він видав 18 тверджень, які перевірили спеціалісти. Правди у них виявилося лише 16,7 відсотка, маніпуляції – 38,9 відсотка, а 44,4 відсотка – відверта брехня.