Кандидата історичних наук, представницю Інституту національної пам’яті на Волині Лесю Бондарук хочуть вивести зі складу комісії Луцької міської ради із впорядкування назв вулиць Луцької міської територіальної громади.

Про це стало відомо з проєкту рішення Луцькради, який мають розглянути депутати на черговій сесії 25 травня.

У проєкті рішення йдеться про те, що комісію з впорядкування назв вулиць міста, створену 24 березня 2021 року, розженуть.

Натомість депутатам пропонують створити нову комісію. Прізвища Лесі Бондарук у її складі немає, як немає й жодного прізвища іншого фахівця – історика-краєзнавця чи представника громадськості. Натомість тут тільки персони трьох чиновників міськради і шістьох депутатів.

Коментуючи такі метаморфози, Леся Бондарук на своїй сторінці у фейсбуці написала: 

«Цікава ситуація. Спочатку Олександр Котис бере у мене всі підготовлені за певний час списки по дерусифікації Луцька і передає їх міському голові Ігорю Поліщуку. Микола Федік, як голова комісії, перебуває у підпіллі, щоб потім бути ні при чому. А з комісії мене виводять, щоб я не могла працювати далі. І зовсім ігнорують ініціативу введення ще 6-х осіб у комісію, щоб працювати швидко і ефективно. Я то можу відпочити, але здається, що це робиться, щоб затягнути справу, або ще щось незрозуміле. Моя активна позиція муляє І. Поліщуку. Це його помста за завершення декомунізації, яку він змушений був зробити».