Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що розлучається зі своєю дружиною Наталією.

Про це він розповів в інтерв’ю «Бабелю».

Кличко уточнив, що це не таємниця, що вони багато років живуть у різних країнах.

«Багато років — різні інтереси, різне життя. І ми вирішили вже оформити це офіційно. Це бажання обох сторін. У нас залишилися добрі взаємини, ми поважаємо одне одного, діти вже дорослі, і життя триває», — сказав Кличко.

На запитання, чи вільне його серце, мер відповів:

«Воно зайняте Києвом. Як тебе не любити, Києве мій?»

Віталій та Наталія Кличко одружилися 26 квітня 1997 року. У сімʼї Кличків народилося троє дітей: у 2000 році — син Єгор-Деніел, у 2002 — дочка Єлизавета-Вікторія, син Максим — 2005 рік. Сама Наталія живе в Німеччині, діти навчаються за кордоном.

Також Кличко розповів про погрози у свій бік через те, що він підписався під відкритим листом щодо повернення громадянства бізнесмену Геннадію Корбану.

«Розповім вам таємницю. Після того як я підписав листа, була в мене розмова з натяком: «Ти такий проактивний, ми ще за твоє німецьке громадянство не бралися». Я кажу: «Я буду дуже здивований, якщо мені покажуть та ще й відберуть паспорт Німеччини». [...] Я справді велику частину свого життя провів у Німеччині і в Америці. І можливість отримати громадянство у мене була, були навіть такі пропозиції, але для чого? Я був і залишаюсь громадянином України, інших паспортів у мене немає», — розповів Кличко.

На запитання, чи були це заяви з Офісу президента, Кличко відповів: «Ну а звідки? З ЖЕКу?»

Нагадаємо, 22 липня 2022 року очільника Територіальної оборони Дніпропетровської області Геннадія Корбана не пустили до України, прикордонники вилучили в нього український закордонний паспорт і повідомили, що його українське громадянство припинене згідно з указом президента Володимира Зеленського. Згодом за повернення Корбану громадянства висловилися понад сто громадських і політичних діячів, загалом у документі 112 сторінок із підписами.