У Волинській обласній інфекційній лікарні закінчився кисень для хворих на коронавірус.  Кисневозалежних хворих евакуйовують у «ковідний госпіталь», що в Боголюбах. Одного з пацієнтів не встигли довезти до реанімації. Кисень закінчився у ліфті. 56-річного чоловіка реанімували, після чого він втрапив у стан коми. 

Про це Громадському Інтерактивному Телебаченню розповів лучанин Микола.

Коли батька Миколи, який важко переносить коронавірус, перевозили з інфекційної лікарні в Боголюби, йому не вистачило кисню і чоловік впав у кому. Все трапилося в ліфті. Чоловіка реанімували, після чого він впав у стан коми.

За словами лучанина, вчора, 31 березня, Волинська обласна інфекційна лікарня домовилася зі «швидкою» про те, щоб перевозити батька Миколи в Боголюби.

«Він був нетранспортабельний. Мова велася про перевезення ще раніше, але нас відмовляли в цьому. Чому затягнули? Чи недостатньо було балонів для перевезення? Наскільки я розумію, має бути чотири балони на одну людину. А йому дали один великий і ще один малесенький балон, якого мало вистачити від «швидкої» до самої реанімації, яка розташована на 6-му поверсі. Але в ліфті вже йому того кисню не вистачило», – переповідає лучанин Микола.

Микола розказує, що його нетранспортабельного батька раптово погодилися перевезти в шпиталь у Боголюбах через те, що в інфекційній немає кисню.

На той момент, коли вивозили людей з інфекційної, залишився мій батько і ще один чоловік. Сказали, що для них двох кисню вистачить на лікування.